Ümraniye Güvenlik Kamerası Kurulumu

Ümraniye Güvenlik Kamerası

Ümraniye Güvenlik Kamerası Kurulumu

Ev Kamera Sistemleri

Bakıcı kamerası, ev kamerası, bebek kamerası olarak da adlandırılan sistemlere genel olarak ev kamera sistemi denmektedir. Bebek kameraları ve bakıcı kameraları aynı zamanda bir güvenlik tedbiridir. Korumak istediklerimizi hem izlemeyi hem de olası sıkıntıların önüne geçmesini sağlamaktır.

TÜM AKILLI CİHAZLARDAN İZLERSİNİZ

Bebek ve bakıcı kameralarınının kullanım amacı, ev içerisinde bebek ve bakıcının internet ortamında izlenmesi, geçmiş kayıtlarının akıllı cihazlardan takip edilmesidir.
İnternete açık olan akıllı cihazlardan ,bilgisayarlarınızdan kamera sistemine canlı bağlanabilir, kaydedilmiş görüntülerinize anında ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Ümraniye

Usta Elektrikçi , ev ve işyeri için çok çeşitli güvenlik kameraları sunar. İster basit bir iç mekan güvenlik kamerası ister tamamen hava koşullarına dayanıklı bir dış mekan güvenlik kamerası arıyor olun, Usta Elektrikçi, sizin için önermiş olduğu Kamera Sistemleri çözümleri ile uygun olanını siz belirleyin.

 

Evet. Çoğumuz yaptıracağımız güvenlik kamerasını uygun fiyatlı olsun ister. Gerçekten de ucuz güvenlik kamerası mı var mıdır ? En iyi güvenlik kamerası gerçekten de pahalı mıdır ? Güvenlik kamerası fiyatları markadan markaya değişir. Full HD kameralardan tutun 4K özellikli kamera çeşitlerine kadar ürün yelpazesi geniştir. Düşük, orta ve yüksek kaliteli kamera firmaları her sektörde olduğu gibi kamera sistemlerinde de vardır. En iyisi nedir sorusunun cevabı bizim tarafımızda Milesight olurken başka kişi ve firmalara göre bu faktörler sonucunda değişkenlik gösterebilirEn yakın Elektrikçi

 

Güvenlik Kamera Malzemeleri

Kamera sistemleri sadece kameradan oluşmuyor. Kayıtlı tutulacak gün sayısına göre 15 gün, 30 gün veya 45 gün kayıt altında tutacak kayıt cihazına da ihtiyaç var. Ve tabiki depolama aygıtına . Harddiskler isteğinize bağlı olarak 500GB dan başlıyor. Duruma ve gün sayısına göre değişiyor. İp Kameralarda tabiki ekstra switch de bulundurulması gerekiyor. Kısaca malzemeler şu şekilde:
-IP veya Analog Kamera
-NVR veya DVR (Kayıt Cihazı)
-Harddisk (500 Gb – ~)
-PoE Switch (IP Kamera için)
-Kablolama ve Kablo Kanalı

Güvenlik kameralarımız hem dome hem bullet hem de ip kamera stillerine sahiptir ve profesyonel sınıf gece görüşümüz sayesinde gündüz ve gece mükemmel görüntü kalitesi sunar. Sağlam dış cepheye sahip darbelere karşı dayanıklı güvenlik kameraları, birisi devre dışı bırakmaya veya yok etmeye çalıştığında kesintisiz hizmet sağlar. Ayrıca Güvenlik Kamerası Ümraniye olarak aktif caydırıcı güvenlik kameraları ve geniş açılı güvenlik kameraları gibi birçok özel kamera sunuyoruz.

Kablosuz güvenlik kameraları, evinizin veya iş yerinizin 24 saat korunduğunu bilmeniz için size rahatlık sağlar.

Powered by Usta Elektrikçi|
Soru SorTelefon Et